Sunkvežimiams

Naujos ir naudotos įvairių pozicijų ir išmatavimų, prekinių ženklų krovininės padangos pigiau nei pas konkurentus!

 

Sunkvezimio padangos     Geros naudotos sunkvezimio padangos     Naudotos krovinines padangos

Naudotos padangos     Naudotos sunkvezimiu padangos     Naudotos sunkvežimio padangos

Padangos vilkikams     Padangos sunkvežimiui     Sunkvezimiu padangos

 

Siūlome itin platų produkcijos asortimentą, visoms ašims ir priekaboms. Prekiaujame garsiausių pasaulio gamintojų, tokių kaip Michelin, Goodyear, Bridgestone, Continental, kt. produkcija labai gera kaina. Taip pat galime pasiūlyti mažiau žinomų, bei Kinijos gamintojų produkcijos, kaip Wanli, Aeolus, Double Coin ir t.t.Visoms parduodamoms prekėms yra suteikiama garantija, kas užtikrina klientams aukščiausią kokybę ir patikimumą.

Kokias padangas pasirinkti transportininkams? Prekiaujame naujomis, naudotomis bei restauruotomis padangomis pigiau nei mūsų konkurentai. Aukščiausios kokybės, su geriausiomis eksploatacinėmis savybėmis kaip taisyklė yra naujos, brangios žinomo gamintojo padangos. Tačiau šalia naujų bei itin kokybiškų yra kiek žemesnės kokybės, tačiau taip pat kokybiškos naujos ne tokių žinomų gamintojų sunkvežimių padangos.

Naudotos sunkvežimių padangos yra geras pasirinkimas siekiant optimalaus kainos/kokybės santykio kai biudžetas yra itin ribotas. Prekiaujame tik kokybiškomis padangomis, tad dažniausiai naudotos sunkvezimiu padangos yra šių prekinių ženklų: Continental, Michelin ir Goodyear. Skrupulinga kokybės patikra užtikrina jog Klientai įsigyja kokybišką gaminį. Tokios padangos dažniausiai yra bent 2-4 kartus pigesnės nei naujos.

Michelin, Continental, Bridgestone, Matador ar Primewell?

Jau dabar siūlome aukščiausios kokybės nebrangias kinietiškas Double Coin padangas. Double Coin padangas galime pasiūlyti išskirtingai gera kaina.Double Coin TR100

Savo Klientams dažniausiai rekomenduojame rinktis naują, aukščiausios kokybės arba naudotą, patikrintą produkciją. Pirmu atveju garantuojama bekompromisė kokybė bei garantija, puikios eksploatacinės sąvybės. Antru atveju užtikrinama mažiausia kaina už kokybišką prekę. Itin kokybiškos, nebrangios naudotos sunkvezimiu padangos turi puikias eksploatacines savybes, o skaičiuojant nuvažiuojamus kilometrus ir sumą pinigų išleistą "apavui" tai labiausiai ekonomiškai pagrįstas sprendimas.

Ką dar reikėtų žinoti? Klientas, norintis įsigyti jo poreikius atitinkantį produktą, turėtų žinoti, ko jam reikia. Dažniausiai tai atsižvelgiama į sunkvežimo tipą bei važiavimo pobūdį. Atsižvelgdami į kliento poreikius, transporto eksploatavimo aplinką ir sąlygas mūsų vadybininkai yra pasiruošę pateikti objektyvią rekomenadaciją arba patarimą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

 

UAB Toverta - Jūsų pasitikėjimo verta!

Kontaktai

 

Nemuno g. 2., 53457,

Mitkūnų km., Ringaudų sen.,Kauno raj.

(Kelyje Kaunas-Šakiai - 11 km.)

Telefonas: 8 676 36275

El. paštas: info@toverta.lt

 

   Direktorius

   Vytenis Sedleckas
   Mob. tel. 8 676 36275

   El. paštas: vytenis@toverta.lt

 

 

Pakalbam per Skype?